Hakkımızda

Hakkımızda

Rahle-inur.com sektörün köklü firmaları arasında yerini almış, kaliteli malzeme ve tecrübeli rahle ustalarının verdiği büyük bir emekle üretilen rahle modellerinin satışını gerçekleştiren ticari bir işletmedir.
 
Rahle-i Nur uzun yılların tecrübesini taşıyan rahle ustalarının el emeği ile hazırladıkları birbirinden şık tasarımlara sahip olan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, kalite politikamız gereği birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca firmamızda satışı gerçekleştirilen plastik ürünlerin varlığından da bahsetmek yerinde olacaktır. Plastik malzemeler kanserojen madde ihtiva etmeyen tamamıyla sağlıklı hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Kuran kursları, camiler, medreseler, dergâhlar için özel modellerimiz bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve stok konusunda oldukça dikkatli olan firmamızda aradığınız her ürünü bulmanız oldukça kolay olmaktadır.
 
Hakkımızdaki tüm bilgiler ışığında en değer verdiğimiz konunun aslında siz değerli müşterilerimiz olduğu hususunun altını çizmek istiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın adının her geçen daha da fazla duyulması için en büyük anahtarımızdır. Bu bilinçle hizmet veren firmamız satışa sunduğu ürünlerin kalitesini asla düşürmemekte, müşterilerimize talep ettikleri ürünleri hızlı ve zamanında ulaştırma gayesi içerisinde hizmet vermeye özen göstermektedir.