Haberler

Kaliteli RahleKaliteli Rahle

Kaliteli rahle çeşitlerimiz içerisinden en beğendiğiniz modelin siparişini vermek için acele edin. Rahle stoklarımız her gün güncellenmekte olup, beğendiğiniz modelin stoklarımızdaki durumunu takip edebilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Firmamızdan sipariş edeceğiniz modellerimiz ile ilgili aklınıza takılan soruları mesai saatlerimiz içerisinde haftanın altı günü çağrı merkezimizden tarafımıza ulaşarak bilgi almanız mümkündür. Sağlıklı ve kaliteli malzemeden üretilen tüm modellerimiz hasarsız bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz bir yakınınız için hediye olarak satın alabilirsiniz.
 
Kaliteli rahle malzemesi özenle seçildikten sonra işleme alınarak montajı yapılmakta ve sizlere ulaştırılmak üzere web sitemizde satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizin kalitesini daha yakından görmek istediğiniz her an web sitemiz üzerinde yazılı olan firma adresimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel modellerimizi yakinen inceledikten sonra beğendiğiniz modeli adresimizden teslim alabilirsiniz. İstanbul içinden alınan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Bir ertesi gün kargo adresinize teslim etmekte ve hızlı bir şekilde talep ettiğiniz ürüne kavuşmaktasınız. Rahle kullanımı oldukça rahat olan, okuyucunun gözünü yormayacak bir şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Farklı malzemeler ve farklı desenlerde üretilen rahle modellerimiz birçok yerde bulamayacağınız niteliklerde olup, kalitesi sebebi ile de oldukça fazla sipariş alan ürünlerdir. Ürünlerimizin imalat aşamasında kullanılan her türlü yardımcı malzeme de yine kaliteli mamullerdir.
 
Kaliteli rahle üretimi konusunda oldukça hassas davranmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına hiçbir hataya meyil vermeden üretim aşamasını tamamlamaktadır. Oymacılık sanatının en iyi örneklerini web sitemizde bulmanız mümkündür. Yıllarını rahle üretimine vermiş olan ustalarımızın elinden çıkan ürünler evlerinizi süsleyecek, Kuran okurken sizlere yoldaş olacaktır. Ev ortamında çocuklarına Kuran okuma sevdasını aşılayan bireyler de çocukları için uygun boyutlarda olan rahleleri satın alma imkânına sahiptir. Firmamız 7’den 77’ye her yaş grubunu hesaba katarak rahle satışı gerçekleştirmektedir. Yeni yapılan bir cami için kaliteli rahle alıp hediye etmek isterseniz yine cami modellerimizi de web sitemizde bulabilirsiniz. Camiler için tasarlanan ürünler içerisinde vaaz kürsüsü için olan, hutbe için olan modellerimizi de bulmanız mümkündür.