Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız sektörün köklü firmaları arasında yerini almış, kaliteli malzeme ve tecrübeli rahle ustalarının verdiği büyük bir emekle üretilen rahle modellerinin satışını gerçekleştiren ticari bir işletmedir. Hakkımızda detaylı bir bilgi alabilmeniz adına oluşturulmuş olan bu bölümde firmamızın vizyonu, misyonu ve kalite politikasını daha net olarak görmeniz amaçlanmıştır. Firmamızı daha yakından tanımanıza olanak sağlayan bu yazımızda sektörde bulunan diğer firmalardan firmamızı ayıran tüm özelliklerden bahsedilmiştir.

Hakkımızda bilgi almak istediğiniz an web sitemizde bulunan tanıtım yazımıza göz atmanız yeterli olacaktır. Firmamız uzun yılların tecrübesini taşıyan rahle ustalarının el emeği ile hazırladıkları birbirinden şık tasarımlara sahip olan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, kalite politikamız gereği birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca firmamızda satışı gerçekleştirilen plastik ürünlerin varlığından da bahsetmek yerinde olacaktır. Plastik malzemeler kanserojen madde ihtiva etmeyen tamamıyla sağlıklı hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Kuran kursları, camiler, medreseler, dergâhlar için özel modellerimiz bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve stok konusunda oldukça dikkatli olan firmamızda aradığınız her ürünü bulmanız oldukça kolay olmaktadır. Misyonumuz, müşterilerimizin taleplerini en sağlıklı ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak hazırlanan ürünlerin satış aşamasından müşterimize ulaştırılma aşamasına kadar sıkı takibini gerçekleştirme, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini en doğru şekilde sağlamaktır. Vizyonumuz, kaliteli malzeme ve işçilik ile tasarladığı ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sektörde öncü bir firma olarak her daim adımızdan söz ettirmektir. Kalite politikamız, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini kaybetmeden, kaliteli ürünlerimizin üretimi ve satışına devam etmek, kalite konusundan ödün vermeden her daim kaliteli ürünlerimizin stoklarımızda yer almasını sağlamaktır.

Hakkımızdaki tüm bilgiler ışığında en değer verdiğimiz konunun aslında siz değerli müşterilerimiz olduğu hususunun altını çizmek istiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın adının her geçen daha da fazla duyulması için en büyük anahtarımızdır. Bu bilinçle hizmet veren firmamız satışa sunduğu ürünlerin kalitesini asla düşürmemekte, müşterilerimize talep ettikleri ürünleri hızlı ve zamanında ulaştırma gayesi içerisinde hizmet vermeye özen göstermektedir.