Plastik Rahle

plastik-rahle

plastik-rahle

Ürün çeşitlerimiz arasında özellikle çocuk Kuran kurslarına fazlaca satışı gerçekleşen plastik rahleleri de görmeniz mümkündür ancak bu rahleleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Evlerde ve kuran kurslarında yine çocukların kullanımına uygun boyutlarda üretilmiş olan ahşap ürünlerimiz mevcuttur. Firmamızda bulunan ürünler içerisinde ahşap rahleler olması satışlarımızı doğru yönde arttırmaktadır. Dolayısı ile firmamız da ihtiyaç konusu çok olan bu ürünün satışını gerçekleştirmektedir.

Evinde çocuğuna Kuran öğretmek isteyen ebeveynler firmamıza web sitemiz üzerinden ulaşmakta, eğer firma adresimize yakın mesafede ise sipariş vermek yerine hem firma yetkililerimiz ile tanışıp bir çay içerek dostluk kurmakta, hem de alışverişlerini yapmakta, daha çok ihtiyaç duydukları farklı ürünlerimizi de incelemektedirler. Rahlelerimiz, 1. Sınıf kalitede, koku yapmayan, kullanım kolaylığı sunan, Kuran kursu öğrencilerin yaş gruplarına uygun boyutlarda, kırılmaz bir yapıda üretilmektedir. ahşap olması sebebi ile kolay kolay kırılmadığı için uzun soluklu kullanmanıza imkân vermektedir. plastik rahleler yapıları gereği daha kolay kırılabilmektedirler. Çocuklar için tasarlanan ürünleri dileyen mavi ve pembe seçenekleri tercih ederek de satın alabilmektedir. Kuran kursları ve camilere toplu halde rahle satışımız bulunmaktadır. Toplu satışlarda fiyat ve cazip ödeme koşullarımızdan yararlanmak için firmamız ile doğrudan iletişim sağlamanız mümkün olmaktadır. Rahle çeşitlerimiz içerisinde öğrencilerin daha rahat kullanımına olanak sağlayan sandıklı çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Sandıklı olma özelliği sayesinde öğrenci okuma yaptığı esnada yanında bulunan diğer kalem, kitap gibi araç gereçlerini bu sandıklarda temiz bir şekilde muhafaza etme imkânı bulmaktadırlar.

Hem çocuklarınız, hem de siz değerli müşterilerimizin kullanımını kolaylaştıracak her türlü ayrıntıyı düşünerek ürün çeşitliliğini arttıran firmamız, sizlerin verdiği güçle daha ilerilere gitmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti işletmemizin daha sağlam bir şekilde ayakta kalabilmesi adına önem arz etmektedir. Müşterilerimiz web sitemiz üzerinden beğendikleri ürünü, sitemize üye olduktan sonra sepete atar, daha sonraki aşamaları ilerleyerek dilediği özellik ve renklerdeki rahleyi uygun fiyatlarda satın alma olanağı bulur. Satın alma işlemi son derece basit olup, ilerlediğiniz satın alma adımları hakkında bir sorun yaşamanız halinde iletişim bilgilerimizden çağrı merkezimize ulaşarak destek almanız da mümkün olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir